Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Збутова діяльність. Формування системи розподілу Херсонської харчової фабрики
Українські реферати - Маркетинг
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Збутова діяльність. Формування системи розподілу Херсонської харчової фабрики

Курсова з маркетингу (маркетингова політика розподілу)


ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Аналіз системи збуту на Херсонській харчовій фабриці
1.1. Цільовий ринок Херсонської харчової фабрики
1.2. Оцінка існуючої системи розподілення
1.3. Визначення цілей збуту
Розділ ІІ. Визначення стратегії розподілу
2.1. Визначення методів збуту та розподілу
2.2. Характер покриття ринку Херсонської харчової фабрики
2.3. Методи просування товару в каналах розподілу Херсонської харчової фабрики
2.4. Визначення цінової політики в каналах розподілу
2.5. Стандарти обслуговування клієнтів та посередників
2.6. Товарорух на Херсонській харчовій фабриці
2.7. Визначення бюджету збуту
Розділ ІІІ. Організація системи розподілу
3.1. Пошук альтернативних каналів розподілу
3.2. Оцінка та відбір каналів розподілу
3.3. Відбір партнерів на Херсонській харчовій фабриці
3.4. Організація збутового апарату на Херсонській харчовій фабриці
Розділ IV Управління системою розподілу
4.1. Управління залученою системою збуту
4.2. Управління власним збутовим апаратом
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 32 сторінки

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Організація системи збуту продукції на підприємстві
Курсова робота - Аналіз збутової діяльності підприємства
Курсова робота - Збутова діяльність підприємства

ВСТУП

Курсова робота виконана по темі: Формування системи розподілу Херсонської харчової фабрики”.
Основним завданням курсової роботи є аналіз системи збуту підприємства та визначення стратегії розподілу Херсонської харчової фабрики.
Об’єктом курсового дослідження у даному випадку є Херсонська харчова фабрика.
У процесі курсової роботи визначено основні напрямки збутової діяльності підприємства, визначено роль та значення збутової діяльності.

Методи розповсюдження, збуту товарів є третім елементом комплексу маркетингу. Збутова політика фірми має органічно поєднуватися з іншими елементами комплексу маркетингу: характеристиками товару, його позиціонуванням на ринку, ціновими стратегіями, методами просування товару. Витрати на збут становитимуть часом до 50% роздрібної ціни товарів, тому питання розподілу своєї продукції підприємство має обирати дуже ретельно.
Збутову діяльність підприємств розглядають звичайно у двох аспектах. Перший передбачає пошук системи побудови ефективної системи розподілу та каналів збуту та кількості представників, необхідних для здійснення діяльності.
Другий аспект стосується організації фізичного переміщення товарів, їх транспортування та складання.
Фірми, що виробляють продовольчі товари, мають не тільки вибрати канали збуту, але й визначити інтенсивність їх використання (характер покриття цільового ринку). Звичайно відрізняють ексклюзивний (обмежена кількість посередників - один-два), вибірковий (середня кількість посередників і роздрібних торговців) та інтенсивний (значна кількість посередників) розподіл і збут.
Інтенсивний збут означає підключення до збутової програми всіх можливих торгових посередників незалежно від форми їх діяльності.
Селективний (вибірковий) збут, навпаки, передбачає обмеження кількості торгівельних посередників в залежності від типу споживачів, охоплення  ринку і т.д.
Застосовуючи розподіл на правах виключності (ексклюзивний збут) виробники сподіваються на організацію більш агресивного та нестандартного збуту, а також на можливість більш повного контролю за діями посередника в сфері політики цін, стимулювання, кредитних операцій та надання різного роду послуг.
Для Херсонської харчової фабрики  характерний вибірковий розподіл та збут продукції. Підприємство співпрацює з найбільш надійними та стабільними посередниками та оптово – роздрібними торговцями.
Цілі збуду похідні від цілей підприємства, серед яких:
- забезпечення виживання - забезпечення виживання стає основною метою фірми в тих випадках, коли на ринку надмірно багато виробників та панує гостра конкуренція або різко змінюються потреби споживачів;
- максимізація поточного прибутку - багато фірм прагнуть максимізувати поточний прибуток. В цих випадках поточні фінансові показники для фірми стають найважливішими;
- завоювання лідерства за показниками частки ринку - в цьому випадку вважається, що компанія, якій належить найбільша частка ринку, буде мати найнижчі витрати та найбільші довгострокові прибутки;
- завоювання лідерства за показниками якості товару - в цьому випадку фірма ставить собі мету досягти, щоб її товар був найякіснішим з усіх, які пропонуються на ринку.
На сьогодні переважають цілі максимізації прибутку. Досягнення цієї мети можливо за умови успішної реалізації наступних завдань збутової діяльності:
- оптимальне  завантаження  виробничих  потужностей  замовленнями споживачів;
- вибір реальних каналів розподілення товарообігу;
- мінімізація сукупних витрат у господарчому циклі товару.
Для Херсонської харчової фабрики найбільш притаманною є мета досягти лідерства за показниками частки ринку, при цьому значна увага приділяється й якості товару та поточним фінансовим показникам.
Крім того вся сукупність збутових цілей повинна мати, щонайменше, чотири виміри: економічні цілі, якісні цілі, кількісні цілі та цілі розвитку.

 

 
загрузка...