Нові реферати

Реферати, контрольні, курсові регулярно поповнюються новими роботами. Хочете знати які роботи були додані в базу? Підпишіться на розсилку!Списки нових рефератів, висилатимуться на вашу електронну адресу!

загрузка...

Авторизациязагрузка...
Як скачати реферат?
Послуга «Реферат за SMS»
Унікальна можливість отримати готову (оформлену) курсову, контрольну роботу зі всіма необхідними для даної роботи елементами: таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал!

Для отримання послуги:

Скористайтеся формою від компанії «СМС Биллинг Украина» та відправте 1 SMS зі свого мобільного телефону. У відповідь, Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказано код доступу. Введіть код доступу на сайті та натисніть кнопку «Ввести». Вам буде відкритий доступ для завантаження роботи.

Вартість SMS: 15 грн. з урахуванням ПДВ.

Увага! Всі роботи індивідуальні, виконані на замовлення за допомогою підручників, посібників, додаткових матеріалів та перевірені викладачами!

Також є багато рефератів, які доступні для безкоштовного скачування, в цьому випадку, щоб скачати роботу Вам потрібно тільки зареєструватися на сайті.

Техподдержка сайта: sher@referat-ukr.com

Аналіз збутової діяльності підприємства
Українські реферати - Маркетинг
Автор: ШЕР (реферати, курсові роботи)   

Таблиці, схеми, графіки, малюнки, формули, розрахунки, практичний матеріал, а також оформлення роботи будуть доступні після завантаження реферату (скачати реферат).

Аналіз збутової діяльності підприємства   

Курсова з маркетингу (маркетинговий аналіз)


ЗМІСТ

Вступ
Розділ І. Роль та статус служби збуту на Дніпровському крохмале-патоковому комбінаті
Розділ ІІ. Задачі та функції збутового апарату
Розділ ІІІ. Методи збуту товару
Розділ ІV. Планування продажу
4.1. ОПЦ товару
4.2. Стратегія впливу на осіб, що приймають участь при купівлі
4.3. Стратегія конкуренції
4.4. Аналіз заперечень
Розділ V. Потреби та вигоди клієнтів та потенційних покупців - маркетингове дослідження
Висновки
Список використаної літератури
Обсяг курсової - 30 сторінок

Для получения услуги выполните следующее:

Отправь SMS с текстом на номер ...
Стоимость SMS - ... с НДС. Текст действителен для 1 SMS.

Отправьте SMS в течение минут секунд
Время отправки SMS вышло! Сгенерировать еще один текст SMS

Для получения услуги необходимо отправить 1 SMS.

Технический провайдер: «СМС Биллинг Украина»
Информ. служба провайдера: с 10:00 до 18:00 в будние дни, тел.: +38-048-771-12-36


Також дивіться:
Курсова робота - Збутова діяльність. Формування системи розподілу
Курсова робота - Збутова діяльність підприємства
Курсова робота - Організація системи збуту продукції на підприємстві

ВСТУП

Дніпровський крохмалепатоковий комбінат – єдине  в харчовій  промисловості України  підприємство – монополіст з  комплексної переробки  кукурудзи  на  крохмалопродукти.
Комбінат  побудовано у 1952-1960 роках  у  Верхньодніпровському  районі  Дніпропетровської  області, який  з часів  Марка  Озерного  славився  високими врожаями  кукурудзи - сировини для  виробництва  крохмалопродуктів.
Комбінат було введено в експлуатацію  з  проектною  потужністю  переробки  кукурудзи – 450 т.  на  добу. За  роки  роботи, завдяки  постійному  вдосконаленню  технології та техніки, впровадження передових методів праці, комбінат  стабільно  займав перші  місця в галузі по техніко-економічним показникам. Його  виробнича потужність зросла до 750 т. кукурудзи на  добу.
Типовими клієнтами даного заводу є малі, велику та середні підприємства переважно приватної форми власності, а також фізичні особи підприємці.
Методи розповсюдження, збуту товарів є третім елементом комплексу маркетингу.
Збутова політика підприємства має органічно поєднуватися з іншими елементами комплексу маркетингу: характеристиками товару, його позиціонуванням на ринку, ціновими стратегіями, методами просування товару. Витрати на збут становитимуть часом до 50% роздрібної ціни товарів, тому питання розподілу своєї продукції підприємство має обирати дуже ретельно.
Збутову діяльність підприємств розглядають звичайно у двох аспектах.
Перший передбачає пошук системи побудови ефективної системи розподілу та каналів збуту та кількості представників, необхідних для здійснення збутової  діяльності.
Другий аспект збутової діяльності стосується організації фізичного переміщення товарів, їх транспортування та складання. Ці питання розглядає збутова логістика.
Вивчення та застосування збутової логістики ґрунтується на розумінні основної  ідеї логістичного підходу, новизна якого полягає у зміні пріоритетів між різними видами господарської діяльності на користь посилення значимості діяльності  з  планування  збутових  потоків.
Темою курсової роботи обрано питання: «Аналіз збутової діяльності підприємства».
Основним завданням наведеної курсової роботи є надання характеристики системи збуту на підприємстві та її аналіз, що відображає реальні параметри збуту підприємства.
Об’єктом курсового дослідження  є  Дніпровський  крохмале-патоковий комбінат.

 

 
загрузка...